Akcesoria wędkarstwa muchowego

Sprawdź pełną ofertę
 
 
 
 
  Team EgoElitarna Grupa testerów produktów wędkarskich, mająca realny wpływ na kształtowanie i rozwój oferty EGO FLY FISHING EQUIPMENT.

  Michał Szczuk

  Jego opinia i zdanie zawsze miały istotny wpływ na rozwój i kształt produktów muchowych EGO. W dawnych latach Michał był mocno związany ze sportem muchowym, zdobywając muchowego mistrza Polski juniorów musiał przerwać starty w zawodach. 

  Dzisiaj w Michale drzemią dwie osobowości muszkarskie. Zawodnicze łowienie na nimfę, w którym jest bardzo skuteczny i precyzyjny. Używa wtedy swoich tajnych, skrupulatnie zawiązanych nimf, którymi z pewnością nie podzieli się z przypadkowo napotkanym wędkarzem :) Osobowość numer dwa to łowienie szklanymi wędkami. Czerwonego szklaka Michał katuje już od kilku lat. Jeszcze jak mieszkał we Francji to testował go na jaziach i tamtejszych kropkach. Potem do szklanego arsenału dołączył biały Pure, który wraz z Micro Skagitem stanowi ulubione narzędzie do mokrej muchy. Ostatnio przyszedł czas na zielonego Big Fly, który w połączeniu z systemem Tactical umożliwił polowania na brdziane pstrągi z dużymi zonkerami. 

  Powrót do listy
   

  Tworzone przez muszkarzy

  dla muszkarzy
  © 2021 EGO FISHING.
  Wszelkie prawa zastrzezone.
  Tworzenie stron www
  Do góry