Akcesoria wędkarstwa muchowego

Sprawdź pełną ofertę
 
 
 
 
  Team EgoElitarna Grupa testerów produktów wędkarskich, mająca realny wpływ na kształtowanie i rozwój oferty EGO FLY FISHING EQUIPMENT.

  Wojtek Włodyka

  Wojtek mieszka w Koszalinie, który jest wymarzonym miastem dla muszkarza. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów same rzeki pstrągowo-lipieniowe. Rzut beretem na Parsętę, nad morze też niedaleko. Takie położenie geograficzne sprzyja rozwojowi pasji i umożliwia być nad rzeką, a nie bywać. Wojtek wraz z ekipą z Koszalina bardzo dobrze wykorzystują to udogodnienie.

  Zasięg Wojtka  nieogranicza się tylko do Pomorze. Mieliśmy okazję wspólnie łowić kilka razy na Sanie, nad Dunajcem a także dwa razy w Bośni. Szerokie spectrum łowisk i sytuacji determinuje i wymusza na wędkarzu dodatkowe umiejętności i wszechstronność. I właśnie taki jest Wojtek, nie ma sytuacji nad rzeką, w której nie potrafiłby się odnaleźć. Nieważne jaka metoda muchowa, czy woda wysoka czy niska, mętna czy krystalicznie czysta, Wojtek z pewnością coś wymyśli, żeby skutecznie dobrać się do ryb. Wyjątkową skuteczność uzyskuje poprzez perfekcyjne prowadzenie nimf a także dbałość o szczegóły zestawu do nimfy. Dużą wagę przykłada do przyponu podczas łowienia na nimfę. Łowiąc na nimfę używa dwóch wędek z oferty EGO; Nano Nympha 3,10 m / 3# oraz Polish Nympha 3,45 m / 4#. Podczas jesiennego wyjazdu do Bośni, pokazał wszystkim jak skutecznie można łowić na nimfę krótką wędką 8,6' EGO Dry Fly oraz linką Micro Skagit. Oprócz wyżej wymienionych wędek, Wojtek posiada jeszcze następujące pozycje z arsenału wędek EGO; Nano Spey 12,8'/8#, River San 6,6' / 3#. Wojtek ostatnio zaczął wykazywać duże zainteresowanie nowym szklakiem Innovative Glass, być może uda nam się go przekonać do szklanej zabawy z Micro Skagitem :)

  Powrót do listy
   

  Tworzone przez muszkarzy

  dla muszkarzy
  © 2021 EGO FISHING.
  Wszelkie prawa zastrzezone.
  Tworzenie stron www
  Do góry