Akcesoria wędkarstwa muchowego

Sprawdź pełną ofertę
 
 
 
 
  Team EgoElitarna Grupa testerów produktów wędkarskich, mająca realny wpływ na kształtowanie i rozwój oferty EGO FLY FISHING EQUIPMENT.

  Patryk Kaczor

  Wtedy kiedy inni odpuszczają bo rzeki zarośnięte, upał i komary, mało wody w rzece i sezon urlopowy, Patryk ze szklakiem w ręku i aparatem fotograficznym na plecach zaczyna polowanie na te największe ryby. Oddany jest pstrągom, uwielbia łowić klenie.

   

   

  Patryk kocha mokrą muchę i streamera. Bardzo dużą przyjemność sprawiają mu techniki rzutowe under hand. Zielony szklak Big  FLy z głowicą Tactical Skagit to niesamowicie skuteczne i efektywne narzędzie w jego rękach. Własnoręcznie ukręcone zonkery lecą teraz dalej niż zwykle a pstrągi z piątką z przodu nie robią na Patryku wrażenia. Patryk pstrągi łowi od dawien dawna i jego doświadczenie oraz wewnętrzny spokój sprawiają, że łowienie z nim to czysta przyjemność. Prywatnie Patryk to dusza towarzystwa, potrafi jednym tekstem rozbawić wszystkich do łez. Pisząc o Patryku nie sposób nie wspomnieć o jego pasji do kręcenia much. Nie znajdziecie u niego w pudełku much kręconych  przez kogoś innego (może z kilkoma wyjatkami). Nic dziwnego, Patryka muchy oprócz wyglądu mają jeszcze to coś, że ryby je chcą. Produktów z logiem EGO Patryk używa od zawsze. Posiada prawie wszystkie szklaki z oferty a także większość linek EGO. Jego wpływ na rozwój produktów jest ogromny. To dzięki niemu powstały takie hity jak Micro Skagit. Jego wiedza i doświadczenie jest dużym wsparciem dla EGO praktycznie od początku istnienia marki.

  Powrót do listy
   

  Tworzone przez muszkarzy

  dla muszkarzy
  © 2023 EGO FISHING.
  Wszelkie prawa zastrzezone.
  Tworzenie stron www
  Do góry