Akcesoria wędkarstwa muchowego

Sprawdź pełną ofertę
 
 
 
 
  Team EgoElitarna Grupa testerów produktów wędkarskich, mająca realny wpływ na kształtowanie i rozwój oferty EGO FLY FISHING EQUIPMENT.

  Maciej Burczyk

  Maciek z wyykształcenia jest informatykiem. Jego zadaniowe myślenie oraz ciagłe doskonalenie rzemiosła widać w wędkarstwie muchowym. Jego oczkiem w głowie jest odcinek no kill Brdy w Bydgoszczy, z którego wyjął wiele pstrągów w tym pstrąga 63 cm. 

  Maciej doskonali swoje umiejętności w wędkarstwie muchowym z prędkością kosmiczną. W bardzo krótkim czasie do perfekcji opanował posługiwanie się wędką dwuręczną i przypieczętował całość zimową głowacicą na Dunajcu. Wędka Ego Nano Spey nie ma przed nim żadnych tajemnic, z resztą podobnie jak zielony szklak EGO Big Fly oraz Polish Nymph. Maciek posiada jeszcze dwie wędki EGO w swoim arsenale muchowym; do suchej muchy Nano Dry Fly 9,0'/4# oraz nimfową Nano Nymph 3,10m/3#. Oprócz Brdy, łowi na Sanie i Dunajcu a także na niedużych rzekach w okolicach Skarszew, skąd pochodzi. Podsumowując karierę muchową Maćka, nie sposób nie wspomnieć o jego wielkiej pasji do kręcenia sztucznych much. Zaczynając od much łososiowych, które kręci pod Brdę i swoje DH, dalej przez sanowe raczki i drobne sucharki, jętki majowe oraz kiełże kończąc na nimfach na pomorskie rzeki, praktycznie nie ma wzoru, któryby nie wyszedł spod ręki Macieja. Wszystko to jest możliwe, dzięki wspaniałemu warsztatowi do kręcenia, który Maciek skompletował. Ilość i różnorodność materiałów muchowych potrafi zaszokować.

   

  Powrót do listy
   

  Tworzone przez muszkarzy

  dla muszkarzy
  © 2023 EGO FISHING.
  Wszelkie prawa zastrzezone.
  Tworzenie stron www
  Do góry